Tarkov’dan Kaçış Resmi Olarak Ne Zaman Yayınlanacak?

 Geliştiriciler çıkış tarihinde sessiz.

Tarkov’dan Kaçış birkaç yıldır kapalı beta sürümünde ve birçok oyuncu resmi olarak yayınlanmasını endişeyle bekliyor. Bu hayatta kalma benzeri gerçekçi birinci şahıs nişancı PC oyununu oynayan birçok yayıncı görmüş olabilirsiniz. Kendiniz için deneyebileceğinizi düşündünüz. Ne yazık ki, oyunu ön sipariş vermek kapalı betaya girmenin tek yoludur. Bu cazip görünse de, bir beta olarak, oyunda hala ütülenmesi gereken hatalar var. Ayrıca, kapalı beta sırasında, geliştiriciler birkaç ayda bir ilerlemeyi siliyorlar.

Bu size çekici gelmiyorsa, Escape from Tarkov’un resmi olarak piyasaya sürülmesini beklemek en iyisidir. Oyun resmi olarak ne zaman yayınlanacak? Umarım, yakında bir gün, aşağıda Tarkov’dan Kaçış hakkında daha fazla ayrıntıya atlayalım.

Tarkov’dan Kaçış Nedir?

Escape from Tarkov, MMO özelliklerine ve hikaye odaklı bir izlenecek yola sahip sert ve gerçekçi bir çevrimiçi birinci şahıs aksiyon RPG / Simülatörüdür. Çok fazla karakter ve envanter yönetimine sahiptir. Bu oyun koşmayı ve silahlanmayı seven oyuncular için değildir; türdeki diğer oyunlara kıyasla çok daha yavaş bir savaş temposu sunuyor.

Escape from Tarkov’da oyuncular PvPvE ortamında yoğun çatışmalar yaşayacaklar  . Oyuncular büyük bir haritayı keşfedebilecek, Tarkov eşyaları için ganimet alabilecek, silah ve teçhizat üretebilecek ve mümkünse hayatta kalmaya çalışabilecekler. Bir görev sırasında ölürseniz, o görevdeyken taşıdığınız tüm ekipmanları kaybedersiniz. Ekipmanınızın bir kısmını tutmak istiyorsanız, kapalı kaplar ve diğer yöntemleri kullanmanız gerekecektir. Bu özellik, ölümün bir şey ifade ettiği anlamına gelir. Hazırlıklı olun ve zaman ayırın.

Baskınlarda bulunan Tarkov eşyaları, baskınlar haritalardır, ayrıca Tarkov pazarındaki NPC’lerle veya oyuncularla oyun içinde buluşup takas edilerek takas edilebilir. Yani, hayatta kalmak ve eşya kazanmak faydalarına sahiptir.

Oyun hala kapalı beta aşamasında, ancak hem oyunculardan hem de eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı. Oyun ayrıca büyük, özel bir topluluk oluşturdu.

Tarkov’dan Kaçış Resmi Olarak Ne Zaman Yayınlanacak?

Tarkov’dan  Escape geliştiricileri, Battlestate Games, oyun için resmi bir çıkış tarihi vermedi. Oyunun neredeyse beş yıl sonra bile hala kapalı beta aşamasında olduğu düşünüldüğünde, ne zaman piyasaya sürüleceği hakkında çok şey söylüyor. Ayrıca oyunun kapalı betadan mı yoksa açık beta mı yapacağını da düşünmeliyiz. Açık betaya geçerse, kim bilir ne kadar süre bu şekilde kalacak. Ancak, açık bir beta test için çok daha fazla oyuncuya sahip olacak ve bu da süreci hızlandırabilir.

Şu an itibariyle, Escape from Tarkov için onaylanmış bir çıkış tarihi yok. Ne zaman piyasaya sürüleceğine dair bir tahminden bahsedilmiyor. Bu yıl, geliştiriciler sürpriz bir sürüm yapabilir, ancak bu sadece hüsnükuruntu. Yine de, birçok oyuncu geliştiricilerin yakında bize daha spesifik bir çıkış tarihi vereceğini umuyor.

Kapalı Beta İlerlemesi Devam Edecek mi?

Ekipmanlarınızın hiçbirinin resmi sürüme geçme ihtimali çok yüksektir. Geliştiricilerin kapalı betada birkaç ayda bir sunucu silme işlemi yaptıkları göz önüne alındığında, muhtemelen yayınlanmadan önce bunu yapacaklardır. Sunucu mendilleri ekonomiyi sıfırlar ve kazandığınız tüm Tarkov öğelerini, hatta değerli SICC kasasını bile siler. Sunucu silme, yeni oyuncuların atlaması için mükemmel bir zamandır. Herkes düz bir oyun alanında olduğundan, herkes seviye atlamaya ve üst düzey ganimet almaya başlamadan önce nasıl oynanacağını öğrenmek en iyisidir.

Bu yüzden ekipmanınıza takılmamak en iyisidir çünkü çok uzun sürmeyecektir. Ancak, birçok insan baştan başlamayı sever. Oyunun ligleri / sezonları varmış gibi hissettiriyor. Sunucu silmeleri bazen güncellemelerle birlikte gelir.

 Konsollara mı Geliyor?

Konsollara gelme olasılığı her zaman vardır. Bununla birlikte, Tarkov’dan Kaçış, bir kontrolöre taşınması zor olabilecek çok karmaşık mekaniklere sahiptir. Bu oyun bir fare ve klavye kullanan PC’ler için yapılmış gibi hissediyor. Kullanıcı arayüzü ayrıca bir fare ve klavye için çok daha kolaydır. Envanterinizi bir kontrolörle yönetmeye çalışmak çok zor olurdu. Şu anda PC oyuncuları için henüz bir oyun kumandası desteği bulunmamaktadır. Yine, bu olmayacağı anlamına gelmez; ancak Xbox veya PlayStation konsollarına gelmesi pek olası değil.

Son

Kısacası, Tarkov’dan Escape geliştiricileri son zamanlarda oyunun ne zaman kapalı betadan çıkacağı veya ne zaman piyasaya sürüleceği konusunda çekingen davrandılar. Ancak, aksiyona erken girmek istiyorsanız, oyunu ön sipariş verebilir ve betaya erişebilirsiniz. Bu arada, diğer herkes, ne zaman olursa olsun, nihayet serbest bırakılana kadar bir süre daha beklemek zorunda kalacak.

Escape from Tarkov’u oynadın mı? Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*