Sultangazi Psikolog

Sultangazi Psikolog
Sultangazi Psikolog

Sultangazi psikolog arayışında iseniz sizleri İstanbul Eyüpsultan Alibeyköy ‘de bulunan danışmanlık merkezimizde psikolojik danışmanlık ve öğrenci koçluğu hizmeti için davet ediyoruz. Özellikle çocuk-ergen psikolojisi , yetişkin psikolojisi ve aile üzerine danışmanlık yapan psikolog ve psikolojik danışmanlarımız tarafından hizmet verilmektedir. Sultangazi psikolojik danışman denince akla Yeni Nesil Danışman gelir.

İhtiyaçlarınıza yönelik destek alabilir veya bizden bilgi alabilirsiniz. Ön görüşme ve bilgi almak ÜCRETSİZDİR. Bilgi almak için çekinmeyiniz. Bizi 0 552 798 84 86 nolu telefondan arayabilirsiniz.

Sultangazi Psikolog olarak, belirli yöntem ve tekniklerin yardımıyla danışanımızın günlük yaşamının sorunlarını çözmesine yardımcı olmayı amaçlayan danışman kadromuz hizmetinizdedir. Psikodestek sürecinin temel taşlarından olan GÜVEN esasına dayanan misyonumuz ile sizlere Sultangazi’ de psikolojik danışmanlık hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz. Özel çalışmalara ek olarak, uzun süreli akademik ve kariyer sahibi, deneyimli Sultangazi psikolog ekibinden oluşan ekibimizle doğru adrestesiniz. Kendinizi ve başkalarını anlama yeteneğini geliştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Psikolojik desteğe sahip olmak, yani belirli bir yaşam sorununa veya geçici zorluk anına odaklanan bir yardım yolu veya gerçek bir etkinleştirme yolunu başlatmak için yararlıdır.

Psikolog, insan davranışlarını ve duygularını inceleyen ve bu konularda danışmanlık hizmeti veren bir uzmanlık dalıdır. Psikologlar, insanların yaşamlarında oluşabilecek psikolojik sorunları tanımlayarak, bu sorunların çözümüne yönelik çözümler üretir ve insanlara danışmanlık hizmeti verir. Psikologlar, insanlarla birebir görüşerek, oyun terapisi, grupla terapi veya diğer uygun yöntemlerle insanların psikolojik ihtiyaçlarını karşılar.

Sultangazi Psikolog olarak amacımız kendinizin daha farkında olmanızı sağlamak ve bağımsız kararlar verebilmenize yardımcı olmaktır. Yeteneklerini, enerjilerinizi anlayarak, yeniden etkinleştirmenize ve pekiştirmenize yardımcı olarak sizi destekler, böylece sizin çözüm bulmanızı ve hissettiğiniz rahatsızlığı hafifletmenizi sağlıyoruz. Düşünce ve duygularınızı yetkin bir profesyonelle paylaşmanız, keşfedilmesi ve sıkıntılarınızın derinlemesine anlaşılması açısından çok önemlidir.

Psikolojik sorunlarınızın teşhisi ve değerlendirilmesi ile ilgilenen bir profesyonellerimizle tanışmak isterseniz Sultangazi oyun terapisti için Yeni Nesil Danışmanlık merkezimizden psikolojik destek için randevu alabilirsiniz.

Sizlerin zorluklarla ve ıstıraplarla başa çıkmanıza yardımcı olmak için bireysel potansiyeli desteklemeyi, geliştirmeyi ve kişisel, aile, iş, sosyal veya çift yaşam kalitesini iyileştirmeyi amaçlayan psikolojik desteğimiz sayesinde daha kaliteli bir yaşama merhaba demek sizinde hakkınız.

Sultangazi Pedagog

Sultangazi pedagog, eğitim alanında çalışan bir çocuk uzmanıdır. Çocuk pedagoglar, çocukların eğitim sürecini planlar, yönetir ve denetler. Çocuk pedagoglar, çocukların yaşlarına, gelişim seviyelerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak, onların eğitim sürecini düzenlerler ve bu süreç içerisinde çocukların ihtiyaçlarını karşılar. Çocuk pedagoglar, ayrıca, çocukların eğitim sürecine adaptasyonunu sağlar ve eğitimin kalitesini arttırmak için gerekli çalışmaları yapar. Çocuk pedagoglar, eğitim kurumlarında çalışarak, çocukların eğitim sürecinde daha iyi bir şekilde yer almasını ve başarılı bir eğitim almasını sağlarlar. Çocuk pedagoglar, ayrıca, eğitim kurumlarının yönetiminde de görev alabilirler.

Sultangazi Çocuk Psikoloğu

Sultangazi çocuk psikoloğu,, çocukların psikolojik gelişimini ve davranışlarını inceleyen ve bu konularda danışmanlık hizmeti veren bir uzmanlık dalıdır. Çocuk psikoloğu, çocukların yaşlarına, gelişim seviyelerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak, onların davranışlarını, duygularını ve düşüncelerini anlamaya çalışır. Böylece, çocuklarda oluşabilecek psikolojik sorunları tanımlayarak, bu sorunların çözümüne yönelik çözümler üretir ve çocuklara danışmanlık hizmeti verir. Çocuk psikolojisi alanında çalışan bir psikolog, çocuklarla birebir görüşerek, oyun terapisi, grupla terapi veya diğer uygun yöntemlerle çocukların psikolojik ihtiyaçlarını karşılar. Ayrıca, çocuk psikoloğu, çocukların ebeveynleri ve diğer yetişkinlerle de çalışarak, çocukların davranışlarının daha iyi anlaşılmasına ve değiştirilmesine yardımcı olur. Aşağıdaki problemlerin bir veya birkaçını çocuğunuzda saptarsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Davranış sorunları
 • Dikkat dağınıklığı
 • Ders çalışmama
 • Unutkanlık
 • Arkadaş ilişkilerinde sorunlar
 • Kurallara uymama
 • Karşı gelme, söz dinlememe
 • Aşırı TV izleme
 • Sürekli bilgisayar oyunları oynama
 • Uygunsuz İnternet kullanımı
 • Konuşma gecikmesi
 • Kekeleme
 • Altını ıslatma
 • Yeme sorunları
 • Saç, kaş koparma
 • Tırnak yeme
 • Ses duyma

Sultangazi Oyun Terapisti

Oyun çocukların travmalarını öğrenmek açısından çok önemlidir. Oyun odalarımızda genellikle oyuncak bebekler, bir aileyi temsil eden karakterler, yapılar, hamuru ve hatta yapboz veya masa oyunları gibi yapılandırılmış oyunlar gibi eğlenceli malzemeler bulunur. Çocuklar için oyun oynamak, çizim yapmak ve inşa etmek aslında çok önemli iletişim araçlarıdır: Duyguların ifade edilmesi yoluyla, çatışmaların detaylandırılması ve çözülmesi üzerinde çalışmalarımız son gaz devam ediyor. Sizler de oyun terapistlerimizle tanışmak isterseniz Yeni Nesil Danışmanlık merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM

www.yeninesildanisman.com

Alibeyköy mah. Atatürk cad. No:15 D:1 Eyüpsultan / İSTANBUL
Tel :  0 552 798 84 86

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*