Fortnite, Mary Jane Watson Kıyafetini Eşya Mağazasına Ekliyor

Başka bir MJ Fortnite’a giriyor. Oyuncular Klasik Mary Jane Watson kıyafetinin kilidini açmak için ne kadar V-Papel harcamak istiyor? 

Mary Jane Watson, popüler battle royale oyununa gelme konusunda uzun zamandır alay ediliyor. Hayranlar Spider-man’in sevgilisini oyun içinde görmek için çok heyecanlı olsalar da.  Epic Games zaten kadrosuna birden fazla Marvel kahramanı eklediği için oyuncular kahramanın Fortnite Eşya Mağazası’na gelmesine şaşırmadılar.

MJ Fortnite’a Geliyor

Spider-man: Now Way Home’un yarattığı yutturmaca sonrasında, Epic Games’in Fortnite’a başka bir Marvel karakter seti getirmesi kaçınılmazdı. Geliştiriciler, web-slinging kahramanının serisinden birkaç karakteri zaten tanıttılar. Geliştiriciler, Mary Jane Watson’ı  bu sefer Fortnite hesaplarıyla oyunculara tanıttı.

Klasik Örümcek Adam görünümü Bölüm 3’e girdi ve Fortnite hesapları olan oyuncular için mevcuttu. Web-slinger’ın ünlü aşk ilgisi de oyuna geliyor ve yalnız değil; Klasik Yeşil Goblin kıyafeti de geri dönüyor.

Mary Jane Watson Kıyafeti

Son Spider-man filmi başka bir Marvel kıyafeti setini teşvik ederken, en yeni MJ kaplaması filmdekiyle aynı değil. En son kozmetik, ünlü çizgi roman kahramanına klasik bir bakış açısı getiriyor. Bu, önceki Klasik Örümcek Adam ve Klasik Yeşil Goblin kıyafetlerinin temasını takip ediyor.

Klasik Mary Jane Watson kıyafeti, önceki yinelemesinden çok farklı. En son MJ, bir banger kızıl saçını sallıyor. Ayrıca kahverengi deri ceketin altında Örümcek Adam kalp desenli siyah bir gömlek giyiyor. Siyah deri botlarıyla birlikte kırmızı pantolon giyiyor.

Muhteşem kıyafetin yanı sıra, cilt ayrıca bir Web Parçalayıcı Kazma ile birlikte gelir. Elektro gitar, bir Örümcek Adam tasarımına ve yan taraftaki ağ sapanı kalp etiketine sahiptir. Bu etkileyici yeni kıyafetle, öne çıkmamak imkansız.

Mary Jane Watson’ın Kilidini Nasıl Açabilirim?

Neyse ki, en son MJ kıyafetinin kilidini açmak çok basit. Oyuncuların sadece birkaç V-Papel’e ihtiyacı olacak  . Kozmetik, 24 Mart’tan itibaren 1.500 V-Papel karşılığında açılabilir.

Yeni cildi bulmak o kadar da zor değil çünkü dükkanda kendi bölümü var. Web Shredder eklentisi, oyuncular kıyafeti satın aldıktan sonra edinilebilir. Cildin ne kadar süreceği belli değil, bu yüzden çizgi roman hayranları ve oyuncular seti mümkün olan en kısa sürede almalıdır. Tüm bunların yanı sıra, paket ayrıca Goblin Yükleme Ekranının Saldırısı’nı da içeriyor.

Yeşil Goblin’in Geri Dönüşü

MJ’nin piyasaya sürülmesinin yanı sıra, Klasik Yeşil Goblin de geri dönüyor. Ocak ayında piyasaya sürüldükten sonra, hayranlar Örümcek Adam kötü adamını bu kadar çabuk görmeyi beklemiyorlardı. Amansız süper kötü adam, düşmanını devirene kadar dinlenmeyecek.

Yeşil Goblin seti, kendisi dışında çeşitli okul malzemelerini içerir. Paket bir Kabak P’baltası ve bir Goblin Planörden oluşur. Buna ek olarak, paket ayrıca bir Kabak Bombası Back Bling ve Balkabağı Kol ile birlikte geliyor! Emote.

Fortnite’taki ilk MJ değil

Hayranlar Klasik MJ’in ortaya çıkması konusunda çok heyecanlı olsalar da, Marvel kahramanı popüler battle royale oyununda ilk kez sahneye çıkmıyor. Marvel Sinematik Evreni’nin MJ versiyonu daha önce Fortnite’ta mevcuttu. Michelle Jones-Watson, önceki yıl Tom Holland’ın Spider-man varyantı ile birlikte piyasaya sürüldü.

Bu iki kıyafet, No Way Home filmini tanıtmak için Marvel ile işbirliği etkinliğinde piyasaya sürüldü. İkili, Bölüm 3’ün başında tanıtıldı, bu yüzden Epic Games sadece bir ay sonra web slinger’ın Klasik bir versiyonunu tanıttığında hayranlar şaşırdı. Örümcek Adam’ın baş düşmanı Yeşil Goblin de oyuna eklendi.

Marvel kahramanının derisi, Marvel hayranlarının kesinlikle sahip olması gereken fantastik ve harika bir kıyafet. Bununla birlikte, oyuncular derilere sahip olmanın diğer oyunculara göre herhangi bir rekabet veya taktiksel avantaj sağlamadığını asla unutmamalıdır. Tamamen kozmetik amaçlıdırlar. Klasik Mary Jane Watson’ın Fortnite Eşya Mağazası’nda ne kadar kalacağı belli değil. Fanlar hala yapabiliyorken cildin kilidini açmalıdır.

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*