Kahve Aşkına

Türkiye’nin ilk 5. nesil kahvecisi Kaave Roastery, Sevgililer Günü için alternatif hediye seçenekleri sunuyor.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde çiftler birbirlerini sevindirmek için ne hediye alsam telaşına giriyorlar. Kimileri farklı hediye seçeneklerine yönelirken kimileri eşinin ya da sevgilisinin sevdiği şeylere yönelerek onu sevindirmek istiyor.

Nitelikli kahveleri ve flamboyant konsepti ile misafirlerini ağırlayan Kaave Roastery, kahvesever aşıklara özel hediye alternatifleri sunuyor.

İkisi Bir Arada Aşk Paketi

Sevgililer Günü için hem leziz hem de fonksiyonel bir hediye almak isteyenler, Kaave Roastery’nin şık bir mug ve espresso blend çekirdek kahveleri bir arada sunduğu hediye paketlerini tercih edebiliyor. Zarif modelleri ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken Kaave muglar, aşkınızın evde, ofiste kısacası her yerde kullanabileceği favori ürünü olacak. Kaave muglar, kış mevsiminin soğuk günlerinde içecekleri uzun süreli sıcak tutarken yazın sıcak günlerinde de içeceklerin uzun süre soğuk kalmasını sağlıyor. Pakette yer alan diğer hediye olan Kaave Espresso Crema Gusto veya Espresso Grande Gusto çekirdekleri de sevgilinize nitelikli ve kaliteli bir kahve deneyimi sunarken aşkınıza lezzet katacak.

Sevgililer Gününe Özel Single Originler

Kaave Roastery’nin Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı single origin paket kahveleri, kahve tutkunu aşıkları mest edecek. Single origin paket kahveler, sevgisini kaliteli kahve ile göstermek isteyenlere özel hazırlandı. Birbirinden güzel sevgi sözcüklerinin yer aldığı paketlerde, Kaave Roastery’nin nitelikli kahveleri; Colombia-Golden Hulia, Guatemala – Kaape, Etiyopya – Oromo Citro, Kenya – Matunda yer alıyor. Paket kahveleri isteyenler çekirdek halinde isteyenler öğütülmüş olarak mağazalardan satın alabiliyor.

Aşkınıza Özel İmza Kahve

Türkiye’de sadece Kaave Roastery mağazalarında yer alan kişiye özel imza kahve yaptırabilme imkanı ile sevgilinize unutamayacağı bir hediye verebilirsiniz. Kaave Roastery’lerdeki kavurma alanlarında, dünyanın farklı bölgelerinden gelen nitelikli ve farklı aroma notalarına sahip çiğ kahve çekirdekleri ile aşkınızın damak zevkine göre özel harman oluşturabilirsiniz. Seçilen çiğ kahve çekirdekleri baristalar tarafından kavrulduktan sonra özel paketler halinde mağazalardan alınabiliyor. Brezilya, Kolombiya, Etiyopya, Kenya, Guatemala, Endonezya gibi ülkelerin en seçkin bölgelerinden hasat edilen nitelikli çiğ kahve çekirdeklerini istediğiniz oranlarda harmanlayabilirsiniz. Böylece farklı karakterli kahve çekirdekleri ile özel aromalar oluşturulup aşkınıza özel imza kahve yapabilirsiniz.

Aşkın Kahvesi

Sevgilisini özel bir tat ile sevindirmek isteyenler için Kaave Roastery’nin kış kahvelerinden olan Cup Of Love vanilya, çilek ve tarçının enfes buluşmasıyla aşk dolu bir lezzet sunuyor. Cup Of Love, aşıklar birlikte yudumlasın diye sadece Sevgililer Günü’ne özel olarak bir adet alana bir adet hediye.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*