2019’in En güzel Gelin Ayakkabı Modelleri

Gelin Ayakkabı Modelleri
Gelin-ayakkabi-2019 modelleri

En güzel Gelin Ayakkabı Modelleri Yaz sezonuyla birlikte düğün zamanı başladı .Güzel telaşlar başlar ,gelinlik ,ayakkabı,düğün hazırlıkları, derken tatlı yorgunluklar devam eder.sizin için yüksek topluk,düz ve taşlı bir kaç model ..Düğün törenleri girişlerinde gelinler çogunlukla yüksek topuklu daha sonrasında düz  ayakkabılar tercih ederler. Sizin için seçtigimiz birkaç model bulabilirsiniz.Düğün kutlamalarınızın yapacağınız mekana göre ayakkabı seçmeniz tavsiye ederiz. Kır düğünün de daha az topuklu veya düz ayakkabılar daha rahat olacaktır. Ayrıca Kişiye Özel gelinlik ayakkabı modelleri yaptırabilirsiniz.Düğününüz farklı ve inanılmaz yapabilirsiniz. Düğün törenlerinden gelinbaşı ve giyeceğiniz gelinlik modeline göre seçimler yapabilirsiniz.

Altın kurallardan biri  düğün ayakkabınızı bulmak için son dakikaya kadar beklemektir. Gelinlikleri denerken zihninizin arkasında olması için sevdiğiniz bir Pinterest düğün ayakkabısı stilleri panosu oluşturun.

2 Önemli kural kendiniz harika hissetmenizi sağlayacak bir düğün ayakkabısı seçimelisiniz. Kıyafetiniz zemin uzunluğunda olsa bile kendinizi özel hissedeceksiniz.

Bir başka tavsiyemiz mutlaka yedek ayakkabınız olsun ..Tören süresince ayakta olup oynayacaksanız yanınızda daha rahat edeceğiniz bir ayakkabı  almalısınız. Spor olabilir ,babet olabilir ,tümüyle ile sizin zevkinizle alakalı ..

 

gelin ayakkabılari

gelin ayakkabıları

topuklu gelinlik ayakkabı modelleri
topuklu gelin ayakkabıları

 

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*