Yaz Dugunleri icin Davetiye Tavsiyeleri

Yaz Düğün Davetiye Fikirleri

Yaz mevsimi düğün için mükemmel bir mevsimdir – çiçekler çiçek açar, güneş parlar ve havanın güzel olduğu yerlerdir. Açık hava töreni planlasanız da planlamasanız da, yaz düğün davetiyesi tasarımları büyük gününüz için mükemmeldir.Bulunduğunuz şehirde farklı davetiye bulabilirsiniz. google araştırma yaparken örneğin ankara davetiye mutlaka yorumlara bakmalısınız.

Yaz Davetiye Tasarımları

Çiçek desenli, sıcak renkler ve folyo damgalı seçenekler gibi yazlık dokunuşlarla yaz temalı düğün davetiyeleri güzel, şık ve eşsizdir. Gelin stilinize uygun düğün davetiyelerini özelleştirmek için sadece birkaç fikir:

yaz-temali -davetiye
Yaz temalı davetiyeler

Doğadan İlham Alınan Davetiyeler:

Açık hava düğün için mükemmeldir, doğanın dokunuşlarını içeren çarpıcı bir düğün davetiyesiyle bir etki yaratın. Doğal tasarımlardan rustik davetlere kadar seçenekler bol.

Çiçekli Kadınsı Temalı Davetiyeler:

Tarzınız narin ve klasik ise, zarif çiçek ve çiçek desenleri gitmenin yoludur.

Damga Temalı Davetiyeler:

Gümüş, altın veya gül altın tonlarında  vurgular içeren tasarımlarla yaz davetlerinize ışıltı ve zarafet katın .

Yaz icin davetiye modelleri
Yaz temalı farklı davetiyeler

Minimalist Temalı Davetiyeler:

Bazen en iyi tasarım basit ama şık bir tasarımdır. Güzel, basit bir düğün davetiyesi ile minimalist tasarımları tercih edebilirsiniz. Bu yaz düğün tasarım fikirlerinin her biri konuklarınızı etkileyecektir. Büyük günün özünü yakalayan bir kırtasiye paketi için davetiyelerimizi koordine düğün teşekkür kartları ile süsleyebilirsiniz.

sisede dügün davetiyeleri
sisede dügün davetiye modelleri

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*