Vücuda Uygun Doğru Mayo ve Bikini Nasıl Seçilmeli?

Vucuda Uygun Dogru Mayo
Vucuda Uygun Dogru Mayo

Kullandığınız mayo ya da bikiniler vücut tipinize uygun mu? Vücudunuzu olduğundan daha zarif ve daha güzel göstermek için size uygun olan mayo ve bikinilere yönelmeniz çok büyük bir önem taşıyor. Hangi vücuda hangi tasarımların uygun olduğuna hemen göz atmaya başlayın!

  • Geniş omuzlara sahip olanlar desenli mayo modellerinden uzak durmalıdır. Aynı zamanda tek omuz mayo modelleri de omuzların daha fazla ön plana çıkmasına neden olduğundan doğru tercih olmayacaktır. Bunun yerine düz renklerde mayolara yönelmeleri ve mayoların üst kısmının özellikle sade olmasına dikkat etmelidir.
  • Kısa boylu olan kadınlar yüksek bel bikini modellerini tercih etmelidir. Yüksek bel bikini altı, bacak boyunun olduğundan daha uzun görünmesini sağlar. Aynı zamanda bikini üstü de düz değil dikey desenli olmalıdır. Yatak desenli bikini modelleri sizin için uygun değil, bu tasarımlardan uzak durmalısınız.
  • Büyük göğüslere sahip olanların uzak durması gereken ise pastel renk tonlarıdır. Parlak ve açık renkler ya da siyah gibi çok koyu renkler tercih edilmelidir. İpli olan bikini üstü yerine daha kalın askılı olan modeller göğüslerin daha küçük görünmesine yardımcı olacaktır. Dikkatin vücudun alt kısmına odaklanması için alt parçada küçük süslemeler olmasında fayda var.
  • Küçük göğüslere sahip olanların da mayo ve bikinileri dikkatli seçmesi gerekiyor. Bu kadınlar için en uygun olan modeller destekli olan mayolar, mayokiniler ve bikiniler olacak. Aynı zamanda metal aksesuarlar ile süslenmiş olan modeller de dikkati dağıtır ve haliyle vücudun daha orantılı görünmesine yardımcı olur.
  • Göbeği olan kadınlar için en uygun modeller mayolardır. Bikini ve mayokiniler ile göbeği gizlemek son derece zor olabiliyor. Dolayısıyla düz renkte bir mayo ile göbeğin gizlenmesini çok daha kolay sağlayabilirsiniz. En uygun renk ise parlak olmayan siyahtır. Ancak lacivert gibi koyu renk seçeneklerine de yönelebilirsiniz.
  • Baldırları geniş olan kadınlar etekli mayo modellerini tercih etmelidir. Kalça kısmını daha ince gösterirken aynı zamanda üst baldırları gizleme özelliği de olan bu tasarımları Penti internet sitesinde bulabilirsiniz. Her vücut tipine uygun tasarımlar bu platformda kadınların beğenisine sunuluyor.

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*