Öğretmenler Günü İçin Hediye Önerileri

 
Hayatımızın büyük bir kısmında aile bireyleri kadar sık görüşülen ve kendini öğrencilerine adamış öğretmenler için 24 Kasım öğretmenler gününde öğretmenlerinize onları ne kadar sevip saygı duyduğunuzu göstermek için önemli bir fırsattır. Biraz aksi ve otoriter olsalar da öğretmenlerin hep sizin iyiliğinizi istedikleri unutulmamalıdır. 24 Kasım öğretmenler günü hem bayan hem de erkek öğretmenler için yaratıcı ve eğlenceli öğretmenler günü  hediyeleri ile unutulmaz hale getirilebilir.
Bayan ve Erkek Öğretmeler İçin Hediye Önerileri
Öğretmeninizin adına özel olarak hazırlattırabileceğiniz öğretmenler günü  hediyesi olan yılın en iyi öğretmeni Oscar heykeli hediye seçimi ile öğretmeninizi alanında hangi konumda gördüğünüzü gösterebilir ve onu onurlandırabilirsiniz. Eğitim sürecini bir maraton gibi düşünerek hazırlattıracağınız üzerinde öğretmeninizin resmi bulunan yılın en iyi öğretmeni madalyası hediye seçimi ile maratonu birinci bitirmek için öğretmeninizi gaza getirebilirsiniz. Her ne kadar uygulamadan kalmış olsa da kanaat notu bütün öğrencilerin bildiği bir kavramdır. Üzerinde kanaat notu defteri yazan bir deftere öğretmeninizle ilgili görüşlerinizi yazarak öğretmeninize öğretmenler günü hediyesi olarak vermeniz hem öğretmeniniz hakkındaki görüşlerinizi iletmenize yardımcı olurken hem de esprili bir etki yaratacaktır. Bütün öğretmenlerin klasik haline gelen sözlerinden oluşan bir kupa hediye etmek de ince düşünülmüş bir hediye seçimi olacaktır.
Bayan Öğretmenler İçin Hediye Önerileri
Hiçbir bayanın hayır diyemeyeceği çikolatalar bayan öğretmenler için de güzel bir öğretmenler günü hediyesi alternatifi olacaktır. Paketlerini özel olarak iletmek istediğiniz mesajları içerecek şekilde ve şık bir kutuda hazırlattırabileceğiniz çikolatalar hem yediği zaman öğretmeninizin ağzını tatlandıracak hem de söylemek istediklerinizi okuduğunda mutlu olacaktır. Yine bayan öğretmenler için hazırlayabileceğiniz küçük dilek şişelerinin içine yazacağınız güzel sözler de değişik bir alternatif olacaktır. Çiçek şeklinde hazırlanan meyve sepetleri de öğretmenler günü hediyesi olarak farklı bir çözüm olabilir.  Kitap okumayı seven bir öğretmeniniz varsa isminin yazılı olduğu ve üzerinde özlü sözler olan ahşap bir kitap ayracı da hediye seçimi olarak öğretmeninizi oldukça mutlu edecektir.
Erkek Öğretmenler İçin Hediye Önerileri
Erkek öğretmenler için hediye seçimi biraz daha zor olsa da şık ve üzerinde ismi yazılı olan bir kalem öğretmeninizin cebinde oldukça güzel duracaktır. Biraz daha esprili bir hediye isterseniz öğretmeninizin adının yazılı olduğu bir cetveli hediye edebilirsiniz.  Eğer öğretmen için sıkıntılı bir sınıfta öğrenci iseniz öğretmeninizin sınıfta en çok kullandığı cümleleri “ oğlum önüne dön, arkada ne kaynatıyorsunuz vb.” Gibi öğretmen sözlerini bir kravatın üzerine bastırarak eğlenceli ve değişik bir öğretmenler günü hediyesi verebilirsiniz.

 

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*