Moda Önerileri

Sezon sonu indirimlerini severiz. Ekonomik bütçelerle çok sayıda kıyafet ve ayakkabı almamıza olanak sağlar fakat aldıklarımız mevsime uygun olmadığı için giyemeden dolaba kaldırırız.

Doğru parçaya doğru yatırım yaptığınızda ve biraz hayal gücünüzü kullanıldığınızda yılın her mevsiminde şık ve trendi görünebilir, aldığınız her paçayı rahatlıkla giyebilirsiniz.
Bluzlar
İnce askılı, kısa kollu, ipek, şifon bluzlarınızı kış geldiği için kullanmaktan vazgeçmeyin. Uzun kollu, şık bolero ve hırkalarla bluzlarınızı bulunduğunuz mevsime uygun olarak uyarlayabilirsiniz. Yakası açık bir bluzun boynuna fular sararak gizleyebilir, kıyafetinize yenilik katabilirsiniz.
Taytlar
Son 2 sezonun vazgeçilmez modası taytlar her mevsim giyebilmek için uygun parçalardır. Diz üstü triko elbiseler, uzun hırka ya da kazaklarla birlikte kombinleyebilirsiniz. Soğuğa karşı önlem almak için taytınızın içine aynı renkte kalın çorap giyebilirsiniz. Taytlarla birlikte diz üstü çizmeler giymek hem şık hem de trendi görünmenizi sağlar.
Gömlekler
Beğenerek aldığınız ince gömleklerinizi uzun kollu V yakalı kazaklarınızla birlikte giyebilirsiniz. Özellikle yakası fırfır detaylı pul ve boncuk işlemeli gömlekler V yakanın içinden görünür. Bu sayede sade bir kazağa bile hareket katmanızı sağlar.
Elbiseler
Orta kalınlıkta kumaştan üretilmiş, yaz döneminde aldığınız uzun ya da kısa elbiselerinizi ceket ve hırka birlikte giyerek kış mevsimine uyarlayabilirsiniz. Kısa elbiselerinizi taytlarla birlikte kombinleyip tunik olarak kullanabilirsiniz.


İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*