Kırmızı ve Yeşil Modası

Kırmızı ve yeşili birlikte kullanma kılavuzu
Kırmızıdan korkmayın! Kırmızı, dikkat çekici ve seksi bir renktir. Bu yüzden birçok kadın kırmızıyı tek renk olarak giymek yerine, ara renk olarak kullanır. Renklerin en ateşlisi kırmızıyı tamamlayan en güzel renk yeşildir. Kırmızı düz renk bir elbise ve zümrüt yeşili küpeleri birlikte denediniz mi hiç? Deneyin. Görünümünüzden çok memnun kalacaksınız.

Şimdi, kırmızı ve yeşili en güzel şekilde nasıl kombinleriz, ona bakacağız.


Jean pantolon, yeşil kazak ve kırmızı kemer. Nasıl? Oldukça rahat ve günlük şıklığı temsil ediyor. Pantolonunuz geniş paçaysa dolgu topuk, skinny jean ise düz bir ayakkabı ya da bootie giyebilirsiniz.


Bizim en sevdiğimiz kombinlerden! Leopar deseni kırmızıya çok yakışır. Yeşil spor bir üst ve altına kırmızılı leoparlı bir babet. Bu kombini jean etek ya da yüksek bel, geniş paça siyah kumaş bir pantolon ile tamamlayabilirsiniz.


Yeşil, kırmızı ve siyah üçlüsünden oluşan desenli bir elbise giyecekseniz, bunu farklı renkte bir aksesuvar ile tamamlamak doğru olur. Çünkü aynı renk aksesuvar kombini boğar, sizi de sıkar. Farklı renk, kıyafete hareket getirir, renkleri canlandırır. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*