Karantinada Evden Yapılabilecek Aktiviteler

karantinada yapılacak aktiviteler
karantinada en güzel aktiviteler

Karantinada Evden Yapılabilecek Aktiviteler

Malum bugünlerde corona virüsü ile yatıp virüs ile kalkıyoruz. Bu zor günleri ve hastalıkta korunmanın en güzel yolu kendimiz karantinaya almaktır.Yoğun olarak geçirdiğimiz günleri hepimiz özledik ama bu günleri evde kalarak atlatabiliriz.

Evde oturmaya çok alışkın değiliz belkide kendimizle başbaşa kalmak ve ailemize vakit ayırmak için inanılmaz bir fırsat bu güzel günleri ailenizle birlikte birbirinize destek olarak yaşamak en güzel .Evde kaldığımız bu günlerde güzel aktivitelerle değerlendirebiliriz.

  • Kitap okuyabiliriz .Kitap dinleyip aynı zamanda başka işlerde yapabiliriz. Örneğin Storytel aplikasyonu indirip kitap dinleyebilirsiniz .
  • Örgü veya elişi ilgilenebilirsiniz .Nasıl yapmasını bilmiyorsanız youtube videolardan aratıp bulabilirsiniz.
  • Kendinizi eksik bulduğunuz bir konuda eğitebilirsiniz bunun içinde en güzel online eğitim sitelerinde ücretsiz eğitim alabilirsiniz.Online eğitim sitelerinden biride Udemy mutlaka inceleyip derim.
  • Eğitim almak yerine vermek isterseniz yine Udemy ve youtube gibi kanallar aracılıgıyla eğitim verebilirsiniz.
  • Evde güzel bahar temizliği yapabilirsiniz .Kullanmadığınız eşyaları ihtiyaç sahiplerine dağıtmanın tam zamanı ..sadeleşme zamanı …zaten bu korona virüsünün bize öğrettiği en güzel duygu boşuna harcadığımız zamanımız ,işimiz yaramayan anlamsız alışverişler ..sevdiklerimize ayırmadığımız zamanlar işte bunu düzeltmenin tam zamanı  belki bizim için en özel zamanlar
  • Evde otururken ne kadar  boş şeylere üzüldüğünüz fark edeceksiniz. Kendinize iyilik yapın ve yeni dil öğrenin …Bu süreci atlatmanın en güzel yolu başka birseylere kanalize olmaktır.
karantinada yemek yapmak
karantinada yemek yapabilirsiniz
  • Yeni yemek ve tarifleri deneyebilirsiniz .yine size en güzel  youtube videoları tavsiye ederim.
  • Youtube kanal açıp karantina günlerinizi kaydebilirsiniz. farklı paylaşımlar etkili olacaktır.

 

 

 

 

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*