Kadınlara Özel Doğum Günü Pastaları

Aslında tüm günler kadınlar için önemlidir ama doğum gününün önemi çok büyük olup, kadınlara düğün günü pastası seçerken daha da dikkatli olmalısınız. Tüm detayları düşünmelisiniz. Pasta siparişi verirken ya da pasta seçerken aşağıdaki kriterleri dikkate almanızı öneririz.

Mevsimine göre pasta seçimi

Özellikle yazın sıcak olan günlerde pasta seçimi yapacaksanız, kolay eriyen pastalardan kaçınmanız gerek. Ayrıca hafif ve kreması az pasta seçmelisiniz. Özellikle havuz başında ya da deniz kenarında yapılan yaz kutlamalar için kesinlikle dondurmalı yaş pasta ikram etmeniz oldukça isabeti bir karar olacaktır.

Gelen kişi sayısına göre pasta sipariş edin

20 kişiye kadar olan pastalar tek katlı olup, daha fazla misafir için genellikle 2 ya da 3 kattan oluşan pstaları tercih etmelisiniz. İki ya da üç katlı pastalar, 40 kişiye kadar ikram edilebilir. Gelen konuklarınızın sayısını belirleyerek pasta firması ile görüşebilirsiniz.

Hangi pasta modelini seçmeliyim?

Kadınlara pasta seçerken, kesinlikle pasta modeli önemlidir. Mesela, doğum günü pastalarının birçok çeşidi vardır. Üzerinin beyaz çikolata sosu ile kaplandığı düğün pastalarının farklı lezzetlerden oluşan çeşitleri de vardır. Bunlar; çikolatalı, fıstıklı, frambuazlı, fıstıklı çikolatalı, kestane çikolata, krokan çikolata, çilek çikolata, muz çikolata, muz fıstık, frambuaz çikolata gibi çeşitlere ayrılır. Bunları ana başlık olarak şu şekilde toplayabiliriz:

  • Konsept pastalar
  • Resimli pastalar
  • Şeker hamurlu pastalar
  • Çikolatalı pastalar
  • Meyveli pastalar

Kalite ve Lezzet önemli

Piyasada birçok pasta firması bulunur. Ancak bazı firmalar kalitesiz malzemelerden klasik pasta yaparak satışa sunar. Bu tarzda yapılan bir yaş pastanın her ne kadar maliyeti ve satış fiyatı düşük olsa da, gelen konukları memnun etmez. Aksine genellikle bu tarz pastalar tüketilmediği için ziyan olup gider. Bu nedenle düğün gününde kaliteli ve işini bilen bir firma ile görüşülmesi gerekir. Firmamız 1997 senesinden beri en güzel lezzetleri üretir. Kalite ve hijyeni prensip edinen firmamız sayesinde düğün gününüz için mükemmel bir pastaya sahip olabilirsiniz.

Fiyat Önemli

Düğün pastaları, klasik pastalara kıyasla biraz daha pahalıdır. Ancak pastanın büyüklüğü ve lezzeti düşünüldüğünde ücretini tamamen hak ettiği görülür. Genel olarak yaş pasta fiyatları orta bütçe segmentine hitap eder. Bu noktada pastanın özellikleri ve büyüklüğü de belirleyici unsurlar arasında yer alır. Düğün pastası siparişi verirken seçtiğiniz pastanın fiyatını öğrenmeniz gerekir. Ayrıca, diğer pastaların fiyatı ve içeriğini inceleyerek karşılaştırma yapabilirsiniz. Bunun için önerimiz Oklava.net‘tir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*