Özel Günler İçin Bebek Sepeti ve Bebek Çikolatası Fikirleri

erkek bebek cikolataları ankara

Özel Günler İçin Bebek Sepeti ve Bebek Çikolatası Fikirleri

Mutlu bir yuvada mutlu bir çift olarak devam eden hayatınızı daha heyecanlı ve daha anlamlı hale getirecek bir bebek haberiyle hayatınız değişebilir. Böyle mutlu bir haber ve sonrasında beklenilen dokuz ay sonunda dünyaya gelen yavrunuz için hazırlanan bebek çikolataları ile bu mutluluğu güzel bir çikolata tadıyla tatlandırabilirsiniz. Doğumdan önce bebeğiniz için hazırlattırarak bebeğinizin dünyaya gelişini bir kutlamaya çevirebileceğini gibi sonrasında yapacağınız bir mevlit töreni ile de gelen konuklarınız için küçük bir ağız tadı ikramı hazırlayabilirsiniz.

kiz-bebek-cikolata-fiyatlari

 İsme Özel Bebek Çikolatası

Bebek haberini aldığınız anda başlayan büyük telaşlardan biri de bebeğe verilecek isim konusudur. Pek çok evde bu yüzden tartışmalar çıksa da bebek doğunca yaşanan sevinç ve mutluluk bütün bunları unutturmaya yeter.
Eğer bebeğinizin ismini doğmadan önce kararlaştırmışsanız bebeğinizin ismini seçeceğiniz bebek çikolatasının üzerine yazdırarak bu mutluluğunuzu sevdiklerinizle paylaşırken size özel bir ikram haline getirebilirsiniz. Eğer bebeğiniz doğduktan sonra bebek çikolatası hazırlatmak isterseniz çikolata paketlerinin üzerine bebeğinizin ilk resmini de bastırarak bebeğinizin ilk halini ölümsüzleştirebilirsiniz.

Her Zevke Uygun Bebek Çikolatası

 Bebek çikolatası hazırlatmak isterseniz pek çok seçenek arasından bebek çikolatası modeli seçmek zorunda kalabilirsiniz.  Çeşit çeşit pelüş oyuncaklarla süslü kutularda sunulan bebek çikolatası modellerinin yanı sıra doğum günü pastası şeklinde dizilmiş bebek çikolataları arasında kararsız kalabilirsiniz.
Kız bebekler ve erkek bebekler için farklı renklerde düzenlenen bebek çikolatası modelleri ile bebeğiniz için özel sunumlar hazırlatabilirsiniz. Kadife kutular içinde hazırlanan bebek çikolatası sunumları klasik hale gelirken, kullanılan oyuncaklar ile hazırlanan sunumlarda hayal gücünün sınırları zorlamaktadır. İstiridye kabuğu içinde bebek figürünün elindeki çikolatalar oldukça ince düşünülmüş bir sunum zevkini yansıtmaktadır. Kadife kutuların içinde sunulan bebek çikolatası modellerinin üzerine konulan oyuncak figürleri ile daha eğlenceli sunumlar hazırlanmaktadır.
erkek bebek cikolata modelleri

Kız ve Erkek Bebekler İçin Çikolata Seçimi

Bebeğinizin cinsiyeti ne olursa olsun sağlıklı olması en temel unsurdur. Ancak bebeğinizin kız ya da erkek olması hazırlatacağınız bebek çikolatalarında kullanılacak paket kağıtlarının renginden tutun sunumda kullanılacak oyuncakların türüne kadar her şeyde etkilidir. Bir sepet içinde sunacağınız çikolatalar için sepetin renginde belirleyici rol bebeğinizin cinsiyetidir. Gelen misafirlerinize ikram edeceğiniz çikolata drajelerini koyacağınız biberon şeklindeki bir kabın kapağını da bebeğin cinsiyetine göre pembe veya mavi olarak ayarlayabilirsiniz. Böylece içindeki çikolataları yedikten sonra konuklarınızda sizden ve bebeğinizden minik bir hatıra kalmış olur.

İkiz Bebek Çikolata Modelleri

Kız ve erkek bebek çikolata modelleri dışında ikiz ve üçüz bebek çikolata yaptırmak isterseniz farklı renklerde kullanabilirsiniz. Renkli çikolatalar cinsiyet ve sunum açısında daha şık görünecektir. Size özel konsept ve tasarım çikolatalardan hediye olarak hazırlatabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın