Astroloji Yolculuğu Akademisi’nin Gökyüzünden Haberleri

Astroloji Yolculuğu Akademisi
Astroloji Yolculuğu Akademisi

Astroloji Gündemi 2021 EKİM AYI
Ah ne yapsam, ne etsem anlatabilsem..
Konulu gündemleri olan ay geldi çattı.

Astroloji Yolculuğu Akademisi; Toplumsal ve bireysel anlamda sorgulamayla birlikte, seslerin yükseleceği ama çalışan, hakkaniyetli olanların emeklerimizin karşılığını rahatlıkla alacağı bir süreç bizi bekliyor. Diye anlatıyor.

Astroloji Yolculuğu Akademisi ile Gökyüzü dinamiklerine bakalım:

6 Ekim 2021 Pluto 24.19’derece Oğlak retrosu bitecek ve hızlanacak , 7 Ekim 2021 Venüs 0.00’derece Yay burcuna geçecek, 8 Ekim 2021 Ceres 12.08’derece İkizler geri hareketine başlayacak, 10 Ekim 2021 Satürn 6.53’derece Kova düz hareketine başlıyor retrosu bitecek, 18 Ekim  2021 Jüpiter 22.20’derece düz hareketine başlıyor olacak ve 20 Ekim 2021 Ay 27.26’derece Koç Dolunayı ile birlikte MERKÜR retrosu bitiyor olacak ve Kasım tutulma etkilerinin gündemleri ile 2,5 yıl boyunca neler olacak gündemimiz haritanızın dinamiklerine göre ya yavaş ya da damdan düşer gibi hayatımıza gireceğini Astroloji Yolculuğu Akademisi anlatıyor.

Astroloji Yolculuğu Akademisi; Ekim ayında yanlış giden ve kaostan beslenen bir sistemin çöküşü ve hayatımızdan çıkma adına hızlanması, uluslararası karışıklıklar, piyasaların allak bullak olması, toplumsal kaos ve ayaklanmalar, suikastlar, büyükelçiler düzeyinde uluslararası gerginlikler muhtemel olduğunu detaylara eklemektedir.

Astroloji Yolculuğu Akademisi; Pandemi ve pandemi koşullarında rahatlamalar ve ilerlemeler Aşılanan kişi sayısının artması doğrultusunda yaşanırken, yayılım hızının artması gerçekliğiyle birlikte ve diğer etkilerin kontrol altına alınması adına kapanma kadar olmasa da düzenlemeler getireceğini, konuyla ilgili yeni buluşlar ve gündemler muhtemel olduğunu belirtmiştir.

Astroloji Yolculuğu Akademisi; Yeni vergilendirmeler gelebileceğini, yok denilse de enflasyon oranında farklı gelişimler olabilir. Aynı zamanda yazmış olduğumuz ve verdiğim tarihte gerçekleşen <volkanik patlamalar gibi bu ayları işaret ettiğim doğal afetler, hava iklim sorunlarıyla birlikte doğa olayları gündeme gelecektir.

Astroloji Yolculuğu Akademisi; Toplumsal olarak rahatsız olduğumuz ahlaki çöküşler, özellikle sosyal medya fenomenlerinin ve üretmeden kazanmaya çalışanların, teker teker itibar kaybıyla sonuçlanacak durumlar yaşanacağını bilmenizi isterim diye açıklamalarını sürdürdü.

Astroloji Yolculuğu Akademisi; Tüm engellere rağmen hakkıyla üretenlerin kazanacağı bir döngü başlığını, Ve bu yeni döngüde ise bilim, tarım, sanat, eğitim, kariyer, kalite kavramları 2,5 yıl boyunca taşları yerinden söküp doğru olanları yerine takacağını belirtiyor.

Astroloji Yolculuğu Akademisi’nin öngörüleri ışığında Ekim Ayı Gökyüzü dinamiklerinin Burçlara etkisine bakalım:

Koç Burcu Ekim 2021 :

Astroloji Yolculuğu Akademisi Ekim ayı boyunca gündemlerinizi; İlişkileriniz, yakın bağlantılarınız, birlikte hareket ettiğiniz organizasyonlar ve hayatınızdan çıkanlar, girmek isteyenlerle ilgili olacağını bilmenizi isterim. 20 ekim sonrası ödenmemiş borçlara ve mali durumlara dikkat etmenizi öneririm. İlişkisi olmayanlar için 20 Ekim sonrası gayet uygun bir döneme giriş yapacaklardır.

Boğa Burcu Ekim 2021:

Evet hadi bakalım bir yılın daha sonuna yaklaşıyoruz, Gündeminiz, günlük hayatınızda karmaşık olan her detaya büyüteç etkisi yapacak olan bu ay aslında size iyi gelecek, toparlanacaksınız. Astroloji Yolculuğu Akademisi; Akrep Boğa tutulmaları öncesinde boğa burçlarına iyi gelecektir. Eşiniz ve ikili ilişkilerinize dair gündemleriniz olabilir.

İkizler Burcu Ekim 2021 : 

Astroloji Yolculuğu Akademisi, gündeminizin aile derken artık çocuklar, ilişkiler, renkli ve zevk alacakları ilgi alanları, çocuklarla ilgili yeni başlangıçlar ve spor sanat hobiler, bu konularla ilgili başlangıçlarınız olabilir. İş arayanlar 20 ekim sonrası daha rahat bir döneme girecekler. sağlıkla ilgili gündemleri olabilir ama genel olarak yeni güzel şeyler başlatabilecekler.

Yengeç Burcu Ekim 2021:

Astroloji Yolculuğu Akademisi, Yengeç demek aile demek & aile demek Yengeç demek şeklinde tanımlama yaptıktan sonra; tam sizi iyi hissettirecek bir ay, dekorasyon düzenlemeleri için gayet şanslı bir süreçte olduklarını, belki ev almaları gündeme gelebileceğini anlatıyor. Bu alanlarla ilgili düzenlemeler yapmak zorunda kalabilirsiniz.  20 ekim sonrası ilişkileriniz ve ailenizle ilgili gündemlerle ilgili olarak önemli gelişmeler olacaktır.

Aslan Burcu Ekim 2021

Astroloji Yolculuğu Akademisi; Gündeminiz yakın çevreniz diyebileceğimiz kişiler, sosyal medya satış pazarlama ve seyehatlarla ilgili dönüşümlü şeyler yaşayabileceğiniz bir zaman. İletişimler, sahip olduğunuz bağlantılar aracılığı ile konularınız çözüm bulabilir. Aynı zamanda ev alım satımı gündeme gelebilir, ailenizle ilgili ev hayatınız, aile birliğinizle ilgili gelişmeler muhtemelledir.

Başak Burcu Ekim 2021

Astroloji Yolculuğu Akademisi, Para nasıl kazanabilirim sorunun cevaplarını arayacağınız bir Ekim ayının sizi  beklediğini belirtmekte, özellikle yakın çevrenizden destek istemek ya da destek görmeniz, çok sayıda iş seyahati yapmanız muhtemeldir. Eğer; dava sürecinde olan parasal konular, tazminat, sigorta, mal paylaşımı, nafaka, miras gibi konuları olanlar 20 Ekim sonrasında İlerleme yönünde yeni gelişmeler olabilir.

Terazi Burcu Ekim 2021

Astroloji Yolculuğu Akademisi, Sizin ayınız ve sizler için pek çok konuda özellikle maddi konularda destekleyici bir zaman başlıyor. Kazancınızı büyütecek yeni gündemler olabilir. Ve bunların dışında kendinize dönme fırsatı yakalayacaksınız ve öz eksikliklerinizi fark edeceksiniz. 20 ekim sonrasında, Maddi kazanımlarınıza ve portföyünüze şekil vermek, maddi güvencenizi güçlendirmek için planlarınız olabilir.

Akrep Burcu Ekim 2021

Astroloji Yolculuğu Akademisi Tam akrep burcuna göre gizem araştırmacılığı yüksek, Spiritüel derinliği olan, işi bu olan hocalar, danışmanlar, uzmanlar ile bol bol iletişimlerinizin olduğu bir ay olabilir. Gündelik hayatınızda daha rahat bir ruhsal boyuta geçmek için hayatınıza farklı açılımlar sağlayabilirsiniz.

Yay Burcu Ekim 2021

Astroloji Yolculuğu Akademisi; Tam olarak size göre harika bir döngüde olduğunuzu çünkü sosyal anlamda hayatınızın detaylarının renkleneceği bir döngü başlıyor.  Yeni hedefler yeni amaçlar, yeni gruplarda kendinizi ifade edeceğiniz, ikili ilişkilerinizde de yeni bir dönem başlıyor diye biliriz.

Oğlak Burcu Ekim 2021

Astroloji Yolculuğu Akademisi Çalışmak ve işler güçler olunca sizin için paha biçilmez kariyerinizle ilgili tamamlamalar alacağınız güzel bir dönemdesiniz.  Yeni bir başlangıç ya da görev değişimi muhtemeledir. Hırsınız yüksek ve evren sizi 20 Ekim sonrasında destekliyor.

Kova Burcu Ekim 2021

Astroloji Yolculuğu Akademisi, sizlerin uzun zamandır sürüncemede kalan devlet bağlantılı mali konular, mahkemeler, sigorta, emeklilik, miras, nafaka, ortak mülklerin paylaşımı gibi süreçler içinde olanlar, netice elde edebilirler. Ve aynı zamanda eğitim ve uluslararası ticaret üzerine hedefleri olanlar için güzel bir ay diyebilirim. Yakın ve uzak çevrenizle iletişimlerde dikkatli olmakta fayda var.

Balık Burcu Ekim 2021

Astroloji Yolculuğu Akademisi, Mali kaynaklarınızda azalmalar sonucunu kısıtlanma enerjinizin yüksek olması, mali borçlar ve mal paylaşımlarına bağlı olarak gelişmelerinizin olabileceğini vurguluyor. Uzun zamandır iş konusunda sıkıntıları olanlar için terfi ya da hak iadesi zamanından geçebilirsiniz. Olumlu gelişmeler sizi bekliyor.

Yazıların her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilerek dahi sitedeki ve sayfalardaki yazılar kullanılamaz. #AstrolojiYolculuğuAkademisi

Tabi ki her harita parmak izi gibi kişiye özel ve bir yıllık etkilerini öğrenmek için doğum haritası analizi yaptırabilirsiniz. Ayrıca Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz.

Astroloji Yolculuğu Akademisi

Tüm düşleriniz gerçek olsun…

https://astrolojiyolculugu.com

https://astrolojiyolculugu.com/facebook

https://astrolojiyolculugu.com/instagram

https://astrolojiyolculugu.com/youtube

App: https://play.google.com/store/apps/details…

Sosyal Sorumluluk:  Annedenanneyedestek

Google AdWords’ün Gücünü Keşfedin

Dijital dünyada işletmenizin sınırlarını genişletmek istiyorsanız, Google AdWords en güçlü araçlardan biridir. Google’ın bu kapsamlı reklam platformu, işletmelerin hedef kitlelerine doğrudan ve etkili bir şekilde ulaşmalarını sağlar. Etkili bir Google AdWords kampanyası, sadece marka bilinirliğini [devamı...]

Bebek Mama Kabı Nedir?

Bebek mama kabı, bebeklerin sağlıklı beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış bir kap türüdür. Sağlık standartlarına uygun malzemelerden üretilen kaplar, bebeğin gelişimine uygun ölçülerde ve özelliklerde tasarlanır. Bebeklerin ilk aylarından itibaren kullanılan özel kaplar, [devamı...]

En Şık Kız Çocuk Kıyafet Modelleri

 Kız çocuk kıyafetleri moda dünyasında geniş bir yelpazeye sahiptir. Çeşitli stilleri, renkleri ve tasarımları en iyi şekilde yansıtabilecek özelliklerdedir. Modeller arasında her mevsim kullanılabilecek rengarenk seçenekler vardır. Kıyafetler çocukların rahatlığını ve şıklığını ön planda tutarak [devamı...]

Sosyal Medya Ajansı ile İnternette Markanızı Büyütün

Sosyal medya ajansı Digital Kafalar 7 yıllık deneyimi ve yaratıcı ekibi ile markaları dijitalde güçlendiriyor. Sosyal medya hesabınızı etkili şekilde yöneterek marka bilinirliğinizi ve satış performansınızı arttırmanızı sağlıyorlar. Günümüz dijital çağında, markaların online varlığı ve [devamı...]

LoL Rp Satın Al

League of Legends (LoL), dünya genelinde milyonlarca oyuncunun bağımlısı olduğu popüler bir çevrimiçi çok oyunculu savaş oyunudur. Oyunda karakterlerinizi geliştirebilmek ve oyun içi avantajlar elde etmek için LoL Rp Satın al anahtar kelimesi oldukça önemlidir. [devamı...]

Sanal Özel Ağlar ve Uzay İnterneti Gezegenlerarası Gizlilik

Teknoloji, sınırlarını genişletmeye devam ediyor ve gelecekteki en büyük adımlardan biri, uzay interneti olabilir. Gezegenlerarası iletişim ve veri aktarımı, insanların uzayda daha fazla varlık kurmalarını ve gezegenlerarası keşiflerini hızlandırmalarını sağlayabilir. Ancak bu büyüleyici gelecek, yeni [devamı...]

Anne Elinden Çıkmışçasına En Lezzetli 3 Çorba Tarifi

Yemeklere iyi bir başlangıç olan çorbalar 7’den 70’e herkes tarafından sevilir. Birbirinden farklı çorba tarifleri olması farklı damak lezzetlerine uygun tatlar bulabilmeyi sağlar. Yüksek doyuruculuğu ile sofraların vazgeçilmezi olan çorbalar her öğünde damakları şenlendirir. Terbiyeli, [devamı...]

Cemre Baysel, Rabia Soytürk ve Gizem Karaca’nın New Well Seçimleri!

Rabia Soytürk Kırmızı Rujunu Seçti! Rabia Öztürk’ün kırmızı ruj seçimi keşfetmeye ne dersiniz? Kadınlar olarak kırmızı ruj tercihlerimizde her zaman bir favorimiz bulunuyor. Bu değerli rengin baskın enerjisi ile kendimizi daha mutlu ve özgüvenli hissediyoruz. [devamı...]

Psikolog Ezgi Yurdabak Yeni Ofisini Açtı

Hem Psikolog hem de Psikolojik Danışman unvanlarına sahip olan Ezgi Yurdabak Şöhret, Isparta’da yeni açtığı ofisinde hizmet vermeye başladı. Yeditepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Rehberlik ve Yeditepe Üniversitesi Psikoloji lisans programlarından onur derecesi ile mezun olduğu [devamı...]

Sultanbeyli Su Tesisatçısı

Sultanbeyli su tesisatçısı su kaçağı tespiti yaparken, çeşitli yöntemler kullanabilir. Bu yöntemler, su kaçağının kaynağına, yerine ve büyüklüğüne göre değişebilir. Ancak, genel olarak su kaçağı tespiti için kullanılan yöntemler şunlardır: 1.     Akustik dinleme cihazları: Su [devamı...]

Sevgiliye Alınabilecek Doğum Günü Hediyesi Önerileri

Geniş kategori seçenekleri arasından herkesin sevildiğini hissettirecek sevgiliye doğum günü hediyesi çeşitlerine ulaşmak mümkün. Pek çok ürün arasından hangisini seçmeniz gerektiği konusunda kararsız kalabilir ve stresli dakikalar yaşayabilirsiniz. Bu durumda duygularınızla hareket ederek en doğru [devamı...]

Butik doğum günü pastaları için özel seçimler

Doğum günleri, insanın hayatındaki en önemli günlerden biridir ve bu özel günde her şeyin en iyisi olması gerekir. Çocuğunuzun ilk doğum günleri, özellikle önemlidir ve bu anı unutulmaz kılmak için en iyi seçenekleri düşünceli bir [devamı...]
bitti :8
bitti :8

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*