Skinny pantolonlar tamamen tedavülden kalmamış olsa da, 2017 yılının modasının ana teması olan rahatlık öne çıktığından, İspanyol paçalar geri dönmektedir. İspanyol paça; rahatlığı, şıklığı ve kombinleme basitliği sebebiyle, hemen bütün kadınlar tarafından kabul gören bir moda olmuştur.
İspanyol Paça Kot Pantolon Nasıl Kombinlenir?
Kot pantolonlar, tüm zamanların en çok tercih edilen ve en rahat giyilen kıyafetleri olduğundan, İspanyol paça olanları da, rahatlık ön planda tutularak kombinlenir. İspanyol paça ve yüksek bel kesimli bir pantolonu, içine koyabileceğiniz tarzda bir siyah badi ile kombinleyerek, günlük olmasına rağmen çok şık görünen bir kombin yaratabilirsiniz. Siyahtan farklı bir renkteki badi ile de aynı etkiyi yakalamanız mümkün. İspanyol paça kot pantolonların üzerine, büyük çiçek desenli üst kıyafetler tercih etmemeniz tavsiye edilmektedir. Kot pantolonlarla en sık kullanılan ve en yakıştırılan renk olan beyaz, gömlek şeklinde tercih edilerek, şık ve tarz bir kombin yaratılabilir.
İspanyol Paça Pantolonla Hangi Ayakkabı Giyilir?
İspanyol paça pantolonlarla en sık yapılan hataların başında; ince ve yüksek topuklu ayakkabılar seçilmesi gelmektedir. Paçaların yere temas edecek kadar uzun tutulması halinde, altına yüksek topuk giyilmesi, kişiyi olduğundan çok daha uzun göstermek için yeterlidir, fakat bu durumda, altında hiç görünmeyecek bir ayakkabı için rahatlıktan ödün vermek anlamına gelecektir. En iyisi, dolgu topuklu ve rahat modelde bir ayakkabı seçmek olacaktır. Yere değmeyecek ve ayakkabı görünecek uzunluktaki bir İspanyol paça pantolon, en şık şekilde; deri bantlı ve topuksuz tabanlı bir sandalet ile tamamlanacaktır.
İspanyol Paça Pantolonla Hangi Aksesuar Kullanılır?
İspanyol paça pantolonlar, bohem tarzın en çok kullanıldığı dönemlerden gelen bir moda olduğundan, bu pantolonla kullanabileceğiniz aksesuarların sınırı, tamamen sizin zevkinizle alakalıdır. Örneğin; her iki bileğinizde de, çok sayıda ve rengarenk bileklikler takmak, bu pantolonu kombinlemek için çok iyi bir yöntem olabilir. Geniş kenarlıklı ve hasır örgü bir şapka, yazın sıcağından sizi korurken, İspanyol paça pantolonunuzu da, aslına en uygun şekilde bütünleyecektir. Bu tarz bir pantolon ile plaj çantası büyüklüğünde çantaları, rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here